E-BÜLTEN
ABONELİK BAŞVURUSU

  ENOK GRUP Şirketler Topluluğu tarafından dünlenmiş Pazarlama Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum ve kişisel verilerimin işlenmesini ve ticari elektronik ileti almayı kabul ederek açık rıza veriyor ve E-BÜLTEN abonesi olmayı kabul ediyorum.

  E-BÜLTEN KAYIT BÖLÜMÜNDEN BİZE İLETTİĞİNİZ
  KİŞİSEL VERİLERE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ

  Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10. maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla Enok Grup Otomotiv Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından hazırlanmıştır.

  Enok Grup tarafından, enokgrup.com adresindeki web sitesi üzerinde bulunan “E-Bülten’e Abone Ol” bölümünde ve enokgrup.com geri bildirim mekanizmasında bulunan formu doldurarak bize ilettiğiniz iletişim kategorisindeki kişisel verileriniz, talebiniz doğrultusunda size Enok Grup ürünleri ve etkinliklerine ilişkin bilgilendirici e-bülten gönderilmesi amacıyla, bilgilerinizin e-bülten alıcıları listesine eklenmesi suretiyle bu konudaki açık rızanıza istinaden tamamen veya kısmen otomatik yollarla saklanacak ve işlenecektir.

  E-bülten sistemimizden size gönderilen e-bülten metni içerisinde bulunan “e-bülten almak istemiyorum” seçeneğini tıklayarak her zaman çıkabilirsiniz.

  Kişisel verilerinizin işlenmesine dair Kanun’un 11. maddesinde ilgili kişi olarak size tanınan haklara ilişkin taleplerinizi, Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe göre Enok Grup’a iletebilirsiniz.

  Enok Grup e-bülten kaydı için vereceğiniz e-posta adresiniz, telefonunuz ve diğer bilgileriniz sadece pazarlama ve bilgilendirme iletileri göndermek amacıyla Enok Grup tarafından kullanılacak ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Tarafınıza Enok Grup tarafından gönderilen e-bültenleri almak istemiyorsanız iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.