HAKKIMIZDA

Erkat YİĞİTTÜRK tarafından 2005’de temelleri atılan Enok Grup Şirketler Topluluğu, başta otomotiv ve yedek parça ürünleri; temizlik-deterjan hijyen ve dezenfektan ürünleri; tüketim ürünleri; savunma sanayiisi ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak faaliyet gösteren, Türkiye’nin sanayi topluluklarından biridir.

ENOK GRUP bugün inşaat, savunma sanayii, enerji, madencilik, sağlık, tüketim, ticaret, otomotiv ve hizmet sektörlerinde 20’yi aşkın şirket ve iştirakleriyle sadece Türkiye’de değil, dünyanın bir çok ülkesinde de hizmet etmektedir.

ENOK GRUP yurt içi ve yurt dışı güvenlik güçlerinin gereksinimlerine yönelik, uygun ve özgün tasarımları ile sektöründe tasarım ve mühendislik gücünü sürekli olarak geliştirmekte, savunma sektörümüze yeni tasarımlar ve teknolojiler sunmakta olup Türkiye’nin özel sektör savunma sanayii kuruluşlarından biri olma gururunu taşımaktadır.

ENOK GRUP Şirketler Topluluğu ülke kalkınması yanında etik değerlere, insana ve çevreye önem veren ilkelerini de ön planda tutarak sürdürülebilir başarı hedefi doğrultusunda ilerleyen bir dünya şirketidir. Bunu yaparken her zaman olduğu gibi geleneklere bağlılığı koruyarak aynı zamanda çağdaş yeniliklere açıklık vizyonunu benimsemiş olmaktan gurur duyar.

ENOK GRUP, adıyla özdeşleşen kalite ve güven başta olmak üzere, üstlendiği sosyal sorumluluk bilinci içinde sunduğu hizmetlerini yurt içi ve yurt dışı ortaklık ve temsilcilikleri ile büyütmeye, üstün performansını ulusal ve uluslararası pazarlarda da sergilerken çağdaş yönetim anlayışı ile geleceğe rehberlik etmeye devam edecektir.